FOTOGALERIE
Fotogalerie
VYHLEDAT NA STRÁNKÁCH
Google
Web karpaty.net
NAŠE AKCE, REKLAMA

Plan budowy oznakowania - Koloczawa 2008, II. obóz, turnus Koloczawa

25.6.2008 | Otakar Brandos

Termín: 2. - 10.8.2008

Cerkev, Koločava

II etap wyznaczania szlaków turystycznych w okolicach miejscowości Koloczawa - połonina Krasna i Piszkonia, Horhany Zewnętrzne. Celem II etapu jest dokończenie oznakowania turystycznego w okolicach Koloczawy, oznaczenie wejść grzbietów na połoninę Krasną i Piszkonia, wyznaczenie drogi na izolowany szczyt Strimba oraz ich połączenie ze szlakami turystycznymi, wyznaczanymi przez kolegów w Ust Czorne, z którymi na zakończenie obozu roboczego przygotowane jest "spotkanie" na siodle (przełęczy) Prislop. O ile czas i siły na to pozwolą a zwłaszcza w przypadku pozytywnego podejścia ze strony kierownictwa Administracji NP Sinowir planowana jest kontynuacja wyznaczania tras aż do Jeziora Siniewierskiego i górskiego grzbietu horhanskiego.

Zakwaterowanie: Pensjonat "Četnická stanice" ("posterunek policyjnyj") Koloczawa. Możliwość wyżywienia na miejscu. Zakwaterowanie odpłatne w 4 - 6 osobowych pokojach. Śpiwory należy przewieźć ze sobą. W pensjonacie jest toaleta i prysznic. W przypadku, gdy uda nam się zapewnić odpowiednią ilość środków finansowych, kwatery dla uczestników obozu zajmujących się wytyczaniem tras będziemy się starali pokryć w całości lub co najmniej częściowo.

Transport: będzie ustalony na podstawie zgłoszeń uczestników, przewozy samochodami zapewnione są 2. 8. 2008 (ca o godz. 7.00) od stacji kolejowej Košice ewentualnie z dalszych punktów zbiorczych (Humenné lub Michalovce) - szczegółowe informacje podane zostaną dodatkowo. Przewóz pracowników - wolontariuszy od granicy z UA zostanie opłacony.

Zabezpieczenie materiałowe: Kierunkowskazy, tablice informacyjne, narzędzia robocze, wyposażenie ochronne itp. zapewnia organizator obozu wykonującego oznakowania, wszystko będzie do dyspozycji na miejscu.

Dalsze informacje przekazywane będą regularnie na stronach internetowych, ewentualne pytania oraz obowiązujące zgłoszenia możne przesyłać na adres redakce@treking.cz w terminie do 10.07.2008.

Oblíbený portál Hauzi.cz Vám nabízí na výběr chaty a chalupy ze všech koutů země.

Dopřejte si ubytování na horách.

Tip na ubytování v Česku - ubytování Krkonoše.

Tip na ubytování na Slovensku: ubytovanie Vysoké Tatry.